`

Gildia


Miniony tydzień był dość pracowity. Mamy już ponad 10 zarejestrowanych użytkowników! Bardzo dziękujemy Wam za Wasze zainteresowanie używaniem strony oraz Waszą chęć do pomocy w jej tworzeniu! Większość z Was to zwykli użytkownicy, ale mamy także wśród nas kilku twórców fanmisji! Możecie ich znaleźć w sekcji "Ostatnio dołączyli" - konta potwierdzone przez e-mail lub forum są oznaczone małym niebieskim glifem "oficjalnego konta twórcy". Z tymi łacherami będziemy testować funkcje zarządzania fanmisjami! Dostępne już wkrótce!

Jeśli chodzi o nas, pracowaliśmy dość dużo nad stroną. Nasza strona jest dostępna po polsku i angielsku od samego początku. Lecz teraz, aby dotrzeć do większej ilości osób, pracujemy również nad rosyjską wersją strony! Odnośnie samych funkcji, strona odrobinę wzbogaciła się od czasu kiedy ostatnio tutaj pisaliśmy. Teraz profile użytkowników są bogatsze - można przeglądać ostatnie oceny, komentarze i opublikowane zmiany. Śledźcie newsy na bieżąco - ilość funkcji na profilu użytkownika będzie wkrótce rosła! Użytkownicy mogą zadecydować które dane są widoczne publicznie, odwiedzając ustawienia profilu.

Oceniając fanmisje oraz ulepszając ich opisy, w zasadzie pomagacie nam zorientować się które z nich to najważniejsze produkcje. Efektem tego, ustalamy które z pozycji w bazie powinny być ulepszone w pierwszej kolejności - wrzucimy pełny opis tych misji tak szybko jak to możliwe, obiecujemy!

Dziękujemy, że jesteście oraz, że daliście nam nie lada powód do świętowania w zeszły weekend!

Konrad , Kiniova i Kretowski