`

Nowy porządek misji


Przy rosnącej liczbie aktywnych użytkowników, zwłaszcza tych którzy oceniają misje, nie mieliśmy wyboru i wprowadziliśmy pewne przydatne ulepszenia. Biorąc sobie do serca Wasze uwagi, dodaliśmy funkcję sortowania strony z fanmisjami. Teraz możesz sortować misje po dacie, ocenie oraz popularności!

Zaktualizowaliśmy też strony profilowe. Co wiele z Was zauważyło, archiwum ocen misji nie spełnia tak dobrze swojej funkcji. Z tego powodu, teraz możesz również porządkować swoje oceny, jak i oceny innych graczy, według daty czy najlepszych/najgorszych. Możesz też ograniczyć stronę z ocenami do wybranej gry, w razie skoncentrowania się na misjach tylko dla konkretnej platformy.

Dodaliśmy także ładnie wyglądający histogram do Waszych stron profilowych :) Histogramy są źródłem różnego rodzaju przydatnej informacji. Można na przykład po części odgadnąć czyiś gust, rzucając okiem na procentowy podział ocen tej osoby. Często dwoje ludzi ma odmienny gust, jeśli ilość ocen 1/10 różni się między obojga graczami. Jednak to nie koniecznie zawsze jest prawda. Zbiór ocen, składający się w większości z 8/10 i wyżej może oznaczać, że ktoś głównie grał w najpopularniejsze tytuły. Może też znaczyć, że ktoś właśnie zaczął odkrywać świat fanmisji, tak więc nie są mu jeszcze znane najlepsze tytuły. Histogram to tylko przydatna pomocnicza statystyka, która razem z listą tytułów, może powiedzieć coś więcej o graczu. Wykres ogranicza się do wybranej gry, jeśli ta zostanie wybrana na stronie ocen gracza.

Zapełniajmy tą bibliotekę ocen i recenzji misji, decydując razem o tym jak mają wyglądać przyszłe aktualizacje.